Organizacja spółdzielni

Tel. 42 641 63 33 (centrala) SEKRETARIAT :
Lp Nazwisko i Imię Pokój Telefon wew. Telefon kom.
1.        Ciurapska Joanna 113 49 501 033 020
2. mgr Gładysiak Monika 113 18 505 150 850


DZIAŁ ORGANIZACYJNY :
Lp Nazwisko i Imię Pokój Telefon wew. Telefon kom.
1.        Sierakowski Witold Kierownik Działu 121 51 500 103 105
2.        Buchalska Marzena 121 45
3.        Paterska Elżbieta 121 45 501 088 787
4. inż. Szczepaniak Mariusz 121, 019 77, 34 500 103 106
5. mgr inż. Kacalak Łukasz 121, 019 77, 34 500 268 155


ZESPÓŁ DORADCZO – SAMORZĄDOWY :
Lp Nazwisko i Imię Pokój Telefon wew. Telefon kom.
1. mgr Sierakowska Ewa 116 61 500 268 196
2. mgr Matys Paula 118 40  —————
3. mgr Gwardys Izabela 117 35 509 013 469


KANCELARIA RADCY PRAWNEGO : Kancelaria Radcy Prawnego: Jadwigi Chmielewskiej – Furmankiewicz udziela bezpłatnych porad prawnych z zakresu spółdzielczości mieszkaniowej Członkom Spółdzielni we wtorki w godzinach 10:00 – 12:00 i 16:00 – 17:30

Tel. 42 641 63 33 (centrala)

STANOWISKO GŁÓWNY KSIĘGOWY :

LpNazwisko i ImięPokójTelefon wew.Telefon kom.
1.mgr Krupińska Agnieszka10844 


DZIAŁ OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW :

LpNazwisko i ImięPokójTelefon wew.Telefon kom.
1.mgr Kozłowska Elżbieta
Kierownik Działu
810500 268 195
2.mgr Hreczanik Barbara
Kierownik Działu
1219500 268 194
3.       Pietrusiak Dorota929500 268 166
4.       Kita Alina
obsługa osiedla „Sienkiewiczowskie” i osiedla „Koziny”
1333512 085 694
5.      Olga Malec
obsługa osiedla „Słowiańskie”
1367512 085 581
6.       Sawicka Henryka
obsługa wkładów
1158512 085 847
7.mgr Olszewska Joanna
Obsługa Os. „Zbiorcza” i Os. „Żubardź”,obsługa lokali użytkowych
1366500 268 251


DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI:

LpNazwisko i ImięPokójTelefon wew.Telefon kom.
1.mgr Stępień Mariola
Kierownik Działu
10638500 268 193
2.mgr  Witaszczyk Joanna10568503 027 739
3.mgr  Żurawik Monika10517789 458 181
4.mgr Piekarski Piotr10423 
5.mgr Grzelak Agnieszka10423 

Tel. 42 641 63 33 (centrala)

DZIAŁ TECHNICZNY :

LpNazwisko i ImięPokójTelefon wew.Telefon kom.
1.mgr Szczepaniak Katarzyna
Kierownik Działu
11137500 268 209
2.mgr Ewelina Śliwińska11053505 131 487
3.mgr inż. Jarno Krzysztof
insp. nadzoru budowlanego
10913500 268 253
4.mgr inż. Ulkowski Jacek
insp. nadzoru elektrycznego
1096042 641 63 33 wew. 60
5.              Popławska Klaudia11054 
6.              Niewiadomski Eligiusz11920500 268 208


ADMINISTRACJA OSIEDLA „SŁOWIAŃSKIE” :

LpNazwisko i ImięTelefon kom.
1. mgr Julita Marcinkowska
p.o. Kierownika Administracji
500 268 192
2.       Krasowska Małgorzata – st. administrator
bl. 132-150
505 150 842
3.       Kobus Alina – administrator
bl. 100-122, oraz zespoły garaży przy ul. Ziemowita 2b
i przy ul. Zakładowej 32/26
505 150 863
4.mgr Nykiel Beata – administrator
bl. 201–212, 219-233
505 131 497
5.mgr Wiesława Maślak – st. administrator
bl. 151-160, 213-218a
505 150 840
6.        Piętal Andrzej – st. technik503 029 115
7.        Robert Wojtkiewicz   – technik 


ADMINISTRACJA OSIEDLA „SIENKIEWICZOWSKIE” :

LpNazwisko i ImięTelefon kom.
1.mgr Różycki Dominik 
Kierownik Administracji
505 150 844
2.mgr Cebula Sabina – st. administrator
bl. 1,1a,2 16-26 oraz 51-53, 55, 57, 60
505 150 859
3.       Janaczyk Sebastian – st. technik505 150 848
4.mgr Izabela Rutkowska – st. administrator
bl. 3-15, 27-30, S1/S2, S3-S7, S9-S11, Z1/1-Z1/7, Z2/1-Z2/7 oraz budynek w Andrespolu przy ul. Fabrycznej 9
505 150 851


ADMINISTRACJA OSIEDLA „ZBIORCZA”:

LpNazwisko i ImięTelefon kom.
1.mgr Jaroszczyk Andrzej
Kierownik Administracji
501 033 080
2. Czekalska Aleksandra – st. administrator
Zbiorcza 7,8,10,12,14,15,17,19,21,23,25, Sarnia 4, Stylonowa 7,
505 150 846
3.mgr Kowalczyk Elżbieta – st. administrator
Górska 2,4,3/5,7/9, Szczytowa 4/6, Rawska 3,7, Wilcza 2, Gołębia 1/3,5
505 150 845
4.       Stysiński Zbigniew – st. technik505 150 849
5.       Witulska Joanna
Sacharowa 6/8, 10/12, 24,26,28,
501 463 186


ADMINISTRACJA OSIEDLI „ŻUBARDŹ” I „KOZINY” :

LpNazwisko i ImięTelefon kom.
1.mgr Bartoszek Jolanta
Kierownik Administracji
509 807 309
2.mgr Marcinkowska-Wrońska Aleksandra – administrator
Lutomierska 156, 158, Limanowskiego 168, Uniejowska 1/3, 6, 4a, 4, Turoszowska 5, 16, Bydgoska 25, 27/29, 35, 37, garaże Bydgoska 25, Powstańców Wielkopolskich 25
505 150 852
3.mgr Piaseczny Jacek – starszy administrator
Lutomierska 83/101, 103a, 105a, 109a, 111, Wrześnieńska 67/69, 71/73, Sierakowskiego 1/5, Czarnkowska 9/13, Gandhiego 3a, Kutrzeby 3, 10, Tatarakowa 15
505 150 862
4.mgr Psonka-Andrzejczak Renata – administrator
Bydgoska 40, 42, 44, 46, Klonowa 35/37, 41, Kasprzaka 10, 28/34, 60/62, 64a, Długosza 27, 29/31, Lorentza 8, Srebrzyńska 45
500 268 207
5.       Wyrowska Aneta – referent
Klonowa 28/30, 32, 38/40, Okrzei 4/12, 30/36, 40, Długosza 1/5, Kasprzaka 11, 11a, 1 Maja 76, 84/86, Więckowskiego 97,  Włókniarzy 198, garaże 1 Maja 76a
501 463 291
6.       Paprocki Jakub – technik
Os. „Żubardź”
509 330 825
7.        Jakub Olczak – technik
Os. „Koziny”
505 150 853