Organizacja spółdzielni

Tel. 42 641 63 33 (centrala)

SEKRETARIAT :

Lp Nazwisko i Imię Pokój Telefon wew. Telefon kom.
1.        Ciurapska Joanna 113 49 501 033 020
2. mgr Gładysiak Monika 113 18 505 150 850


DZIAŁ ORGANIZACYJNY :

Lp Nazwisko i Imię Pokój Telefon wew. Telefon kom.
1.        Sierakowski Witold
Kierownik Działu
121 51 500 103 105
2.        Buchalska Marzena 121 45  
3.        Paterska Elżbieta 121 45 501 088 787
4. inż. Szczepaniak Mariusz 121, 019 77, 34 500 103 106
5. mgr inż. Kacalak Łukasz 121, 019 77, 34 500 268 155


ZESPÓŁ DORADCZO – SAMORZĄDOWY :

Lp Nazwisko i Imię Pokój Telefon wew. Telefon kom.
1. mgr Sierakowska Ewa 116 61 500 268 196
2. mgr Matys Paula 118 40  —————
3. mgr Gwardys Izabela 117 35 509 013 469


KANCELARIA RADCY PRAWNEGO :

Kancelaria Radcy Prawnego: Jadwigi Chmielewskiej – Furmankiewicz udziela bezpłatnych porad prawnych z zakresu spółdzielczości mieszkaniowej Członkom Spółdzielni we wtorki w godzinach 10:00 – 12:00 i 16:00 – 17:30

Tel. 42 641 63 33 (centrala)



DZIAŁ OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW :

Lp Nazwisko i Imię Pokój Telefon wew. Telefon kom.
1. mgr Kozłowska Elżbieta
Kierownik Działu
8 10 500 268 195
2. mgr Hreczanik Barbara
Z-ca Głównego Księgowego, Koordynator ds. czynszów
12 19 500 268 194
3.        Pietrusiak Dorota 9 29 500 268 166
4. mgr Olszewska Joanna
Obsługa Os. „Zbiorcza” i Os. „Żubardź”,obsługa lokali użytkowych
10 66 500 268 251
5. Beata Nykiel 10 66  
6. mgr Psonka-Andrzejczak Renata
obsługa wkładów
11 58 500 268 207
7. Kita Alina
obsługa osiedla „Sienkiewiczowskie” i osiedla „Koziny”
13 33 512 085 694
8.       Malec Olga
obsługa osiedla „Słowiańskie”
13 67 512 085 581
9.       Niewiadomski Eligiusz 119 20 500 268 208


DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI:

Lp Nazwisko i Imię Pokój Telefon wew. Telefon kom.
1. mgr Stępień Mariola
Kierownik Działu
106 38 500 268 193
2. mgr  Witaszczyk Joanna 105 68 503 027 739
3. mgr  Żurawik Monika 105 17 789 458 181
4. mgr Piekarski Piotr 104 23  
5. mgr Grzelak Agnieszka 104 23  

Tel. 42 641 63 33 (centrala)

DZIAŁ TECHNICZNY :

LpNazwisko i ImięPokójTelefon wew.Telefon kom.
1.mgr Szczepaniak Katarzyna
Kierownik Działu
11137500 268 209
2.mgr Śliwińska Ewelina11053505 131 487
3.mgr inż. Jarno Krzysztof
insp. nadzoru budowlanego
10913500 268 253
4.mgr inż. Ulkowski Jacek
insp. nadzoru elektrycznego
1096042 641 63 33 wew. 60
5.mgr Popławska – Rosiak Klaudia11054501 463 223

 

ADMINISTRACJA OSIEDLA „SŁOWIAŃSKIE” :

LpNazwisko i ImięTelefon kom.
1.       Piotr Sumiński
Kierownik Administracji
 
2.mgr Iwona Tomaszewska – administrator
bl. 125 – 135, 144 – 150
 505 150 842
3.      Kobus Alina – st. administrator
bl. 105 – 122
505 150 863
4.mgr Maślak Wiesława – st. administrator
bl. 151-160, 213-218a
505 150 840
5.mgr Katarzyna Chrapowicka – administrator
bl. 100 – 103, 141 – 143A, 205,205A,206,210,211,212
oraz Zespół Garaży przy ul. Ziemowita 2B, ul. Zakładowej 32/36 
512 085 879
6.       Katarzyna Spychała – administrator
bl. 219 – 233
505 131 497
7.       Anna Winiarska – Kaźmierczak – administrator
bl. 137,138,139 oraz 201,202,203,207,208,209
505 150 847
8.        Piętal Andrzej – st. technik503 029 115

 

ADMINISTRACJA OSIEDLA „SIENKIEWICZOWSKIE” :

LpNazwisko i ImięTelefon kom.
1.mgr Różycki Dominik 
Kierownik Administracji
505 150 844
2.mgr Cebula Sabina – st. administrator
bl. 1,1a,2 16-26 oraz 51-53, 55, 57, 60
505 150 859
3.mgr Wojtkiewicz   Robert – technik505 150 848
4.mgr Izabela Rutkowska – st. administrator
bl. 3-15, 27-30, S1/S2, S3-S7, S9-S11, Z1/1-Z1/7, Z2/1-Z2/7
oraz budynek w Andrespolu przy ul. Fabrycznej 9
505 150 851

 

ADMINISTRACJA OSIEDLA „ZBIORCZA”:

LpNazwisko i ImięTelefon kom.
1.mgr Jaroszczyk Andrzej
Kierownik Administracji
501 033 080
2.           Czekalska Aleksandra – st. administrator
Zbiorcza 7, 8, 10, 12, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, Sarnia 4,
Stylonowa 7, Sacharowa 6/8, 10/12
505 150 846
3.           Witulska Joanna – administrator
Sacharowa 6/8, 10/12, 24, 26, 28
501 463 186
4.           Kamińska Izabela – administrator
Górska 2,4,3/5,7/9, Szczytowa 4/6, Rawska 3,7,
Wilcza 2, Gołębia 1/3, 5
 
5.mgr Julita Marcinkowska – st. administrator500 268 192
6.           Janaczyk Sebastian – st. technik505 150 849

 

ADMINISTRACJA OSIEDLI „ŻUBARDŹ” I „KOZINY” :

LpNazwisko i ImięTelefon kom.
1.mgr Marcinkowska-Wrońska Aleksandra
Kierownik Administracji
505 150 852
2.mgr Piaseczny Jacek – starszy administrator
Lutomierska 83/101, 103a, 105a, 109a, 111, Wrześnieńska 67/69, 71/73,
Sierakowskiego 1/5, Czarnkowska 9/13, Gandhiego 3a, Kutrzeby 3, 10, Tatarakowa 15
505 150 862
3.       Kaźmierczak Beata – administrator
Bydgoska 40, 42, 44, 46, Klonowa 35/37, 41, Kasprzaka 10, 28/34, 60/62, 64a,
Długosza 27, 29/31, Lorentza 8, Srebrzyńska 45
509 807 333
4.       Wyrowska Aneta – referent
Klonowa 28/30, 32, 38/40, Okrzei 4/12, 30/36, 40, Długosza 1/5,
Kasprzaka 11, 11a, 1 Maja 76, 84/86, Więckowskiego 97,  Włókniarzy 198,
garaże 1 Maja 76a
501 463 291
5.mgr Krzysztof Jędrzejczak – administrator
Lutomierska 156, 158, Limanowskiego 168, Uniejowska 1/3, 6, 4a, 4,
Turoszowska 5, 16, Bydgoska 25, 27/29, 35, 37, garaże Bydgoska 25,
Powstańców Wielkopolskich 25
501 463 353
6.       Paprocki Jakub – technik
Os. „Żubardź”
509 330 825
7.       Olczak Jakub – technik
Os. „Koziny”
505 150 853